Náš tím

article image

Dalibor

Otec myšlienky,
človek cieľavedomý.
V LA SKALE bol architektom, stavbyvedúcim, robotníkom.
Teraz ho stretnete ako inštruktora, metodický dozor, zaujíma sa o váš názor, stará sa, aby bolo v každom kúte centra všetko v poriadku.
Miluje prírodu, pohyb v horách,
s radosťou lezie.

article image

Zuzu

Nič nenechá na náhodu
a preto má v LA SKALE všetko
svoje miesto, svoje pravidlá a svoj zmysel. Stará sa o chod a prevádzku lezeckého centra a stretnúť ju môžete aj na recepcii. Všetko si všíma, každého počúva
a neustále nad niečím rozmýšľa :)
A nechystá sa prestať, aby vás toto miesto vždy niečím zaujalo a zakaždým potešilo.

article image

Romča

Študovaná manažérka, certifikovaná inštruktorka. V LA SKALE svoje doterajšie skúsenosti využije na recepcii
a tiež na stene ako inštruktorka.
Lezeniu sa venuje od základnej školy,
roky trénuje deti i dospelých,
no len dovtedy,
kým začnú liezť lepšie ako ona :)
Snaží sa hľadať cestu aj tam,
kde ju na prvý pohľad nevidno
a nerada sa vzdáva.

article image

Ivka

Cieľavedomá, zodpovedná a svedomitá dievčina, ktorá zapadá do kolektívu ako presne vybrúsené, ozubené koliesko. Keď je jej svet príliš malý, uteká do hôr, zbiera vrcholy a lezie bližšie k nebu. Je kamarátska, rada sa baví, usmieva a rozdáva pozitívnu energiu. Stretnete ju v hale na recepcii a poznáte ju podľa jej úsmevu a veľkých modrých oči.

article image

Barborka

K lezeniu a horám je s láskou priviazaná osmičkovým uzlom viac ako 25 rokov. Inštruktorka, manažérka, každodenná krotiteľka svojej introvertnej povahy. Okrem lezenia sa zaujíma o fyzio a metodiku vzdelávania. Lebo každý sa môže naučiť, ak chce.

article image

Rebeka

Maličká osôbka, na recepcii za pultom takmer nezbadatelna, v ulohe instruktora prísna no večne usmiata, milá, zodpovedna a odhodlana robit svoju pracu najlepsie. Ako športovec šialená a nebojácna aspoň presvedčivo na pohľad.

article image

Ičo

Bývalý reprezentant,
účastník Majstrovstiev sveta
a pretekov svetového pohára,
reprezentačný tréner SHS JAMES,
člen komisie pretekov a komisie alpinizmu SHS JAMES. 
Je odborne spôsobilým trénerom 3. triedy
v športovom lezení v špecializácii:
kombinácia, bouldering,
obťažnosť a rýchlosť.
Má 17 ročné skúsenosti s najlepšími lezcami na Slovensku
a prelezené 10+PP a 9+OS. 
Svoje vedomosti vám v LA SKALE
odovzdá v rámci športovej prípravy,
tréningov a individuálnych hodín.

article image

Kajo alias Palma

U nás nájdete naozaj všetko, aj Palmu v mužskom rode :) Má dlhoročné skúsenosti s inštruktážou, tréningom a stavaním ciest. Na lane visí v práci aj vo voľnom čase a okrem lezenia ho bavia adrenalínové zábavky ako freeride lyžovanie, canyoning, agresívne korčuľovanie a za odmenu pivo. V LA SKALE vás odistí, naučí a občas aj niečo navŕta ;)

article image

Jakub

Jeho cesty nájdete na stene s podpisom Jakub Jiří, ale v prvom rade je špecialista na bouldre. Všetky "problémy" na bouldrovke má na svedomí práve on.
Jakub skôr liezol ako chodil a to na domácej stene v podkroví s výstižným názvom Brutál Povala. Je certifikovaný staviteľ ciest, tréner športového lezenia a Majster Slovenska za rok 2019.

article image

Luba

Luba je “náš” externý routesetter zo Zlína. Jeho cesty majú špecifický rukopis, vyžadujúce ladnosť pohybov a aj preto sú u nás vyhľadávané najmä ženským osadenstvom :)
Stavia pre hobby lezcov, aj na súťaže najvyššej kategórie. Na svojej materskej stene v Zlíne sa tiež venuje tréningu mládeže a kompenzačným cvičeniam. Okrem lezenia na skalkách, bouldroch či pieskoch rád bežkuje.